Як відповідальні люди, найперше при будь якому висипі, тим більше такому, що супроводжується температурою чи лихоманкою, ми звертаємося до лікаря. Отож ніяких препаратів в цій статті не буде, ліки потрібно приймати виключно ті, що призначив спеціаліст. Але є кілька питань, які завжди виникають, і на них ми відповімо.
Зеленка не обов'язкова! А також не обов'язковий метиленовий синій, фукорцин, чи, не приведи господи, йод. Шкіра дитини не розмальовка антистресс, не розфарбовуйте її. Висип при вітрянці проходить сам. Будь яким антисептиком можна обробляти пухирці, які випадково розчухали, не обов’язково це має бути діамантовий зелений. Також використання кольорових чи спиртових антисептиків не прискорить підсихання пухирців.
А от купатись можна! Більше того при вітрянці купатись не тільки можна, а ще й потрібно, це полегшує стан і висипи менше сверблять. Вода має бути тільки трохи тепла, краще прохолодна. Тіло не розтирайте, а промокайте, щоб зменшити подразнення.
Ще в аптеках «Триоль» є додаткові засоби, що додаються в ванну для покращення стану шкіри і зменшення свербіжу. Такий догляд та забезпечення питного режиму полегшать протікання вітрянки. Не хворійте!
Уже багато століть поспіль в медицині і косметології використовують ефірні олії. Вони володіють дивовижними цілющими властивостями, які не вдалося, поки що, відтворити людині. Ароматних олій багато, але зупинитися хочеться на найпопулярніших, і почнемо ми з лаванди. Чи знали ви, що в Україні тепер можна знайти справжні прованські краєвиди? Так-так, на Закарпатті біля міста Перечин висадили вісім гектарів лаванди. Для великого виробництва цього дуже мало, але щоб отримати яскраві емоції, насолодитися ароматом і доторкнутися до невимовної краси вистачить.