Як відповідальні люди, найперше при будь якому висипі, тим більше такому, що супроводжується температурою чи лихоманкою, ми звертаємося до лікаря. Отож ніяких препаратів в цій статті не буде, ліки потрібно приймати виключно ті, що призначив спеціаліст. Але є кілька питань, які завжди виникають, і на них ми відповімо.
Зеленка не обов'язкова! А також не обов'язковий метиленовий синій, фукорцин, чи, не приведи господи, йод. Шкіра дитини не розмальовка антистресс, не розфарбовуйте її. Висип при вітрянці проходить сам. Будь яким антисептиком можна обробляти пухирці, які випадково розчухали, не обов’язково це має бути діамантовий зелений. Також використання кольорових чи спиртових антисептиків не прискорить підсихання пухирців.
А от купатись можна! Більше того при вітрянці купатись не тільки можна, а ще й потрібно, це полегшує стан і висипи менше сверблять. Вода має бути тільки трохи тепла, краще прохолодна. Тіло не розтирайте, а промокайте, щоб зменшити подразнення.
Ще в аптеках «Триоль» є додаткові засоби, що додаються в ванну для покращення стану шкіри і зменшення свербіжу. Такий догляд та забезпечення питного режиму полегшать протікання вітрянки. Не хворійте!
На сегодняшний день во многих странах мира происходит стремительное старение населения. Приблизительно 20% населения Украины составляют люди, которым за 60. В дальнейшем численность людей пожилого возраста будет возрастать, что требует знания принципов дозировки и особенностей взаимодействия лекарственных средств у людей в пожилом возрасте. В среднем 4-5 различных заболеваний обнаруживают у одного пациента старше 60 лет, в процессе чего увеличивается применение различных лекарственных средств. А возможность возникновения у этих пациентов нежелательных реакций на лекарственные средства вырастает в 1,5 раза по сравнению с молодыми людьми.